Multidisciplinaire opleiding over de nazorg van brandwonden en littekens
OSCARE, het enige nazorg- en onderzoekscentrum voor brandwonden en littekens in België, verruimt zijn werking met een opleidings- en bijscholingsinitiatief: SCAR ACADEMY.
Op de SCAR ACADEMY kunnen medici, paramedici, psychologen en al wie professioneel met de nazorg van patiënten met brandwonden en littekens te maken heeft zich vervolmaken. Eind september start een eerste opleiding, nl. de basismodule ‘Littekentherapie: een holistische benadering’.
Deze basismodule is multidisciplinair. Ze benadert de nazorg vanuit diverse invalshoeken om tot een globale, holistische littekentherapie te komen. Niet enkel zuiver medische en chirurgische onderwerpen komen aan bod. Er wordt heel wat aandacht geschonken aan speciale verzorgingstechnieken, diverse therapie-behandelingen en massages. Ook traumaverwerking en psychologie bij littekens staan op het programma. Tal van gerenommeerde lesgevers uit België en Nederland zegden hun medewerking toe. Het volledig volgen van de basismodule leidt tot het getuigschrift ‘Littekentherapie’.
Deze opleiding richt zich tot huisartsen, chirurgen, dermatologen, kinesitherapeuten, psychologen, zorgcoördinatoren en orthopedische techniekers. De lessencyclus loopt over vijf zaterdagvoormiddagen. Ze start op 25 september en vindt plaats in het auditorium van Oscare aan de Bredabaan te Merksem. Het inschrijvingsgeld voor de basismodule bedraagt € 375.
Info
Lees het volledige persbericht
Contactpersonen
Peter MOORTGAT, coördinator fysiotherapie Oscare 0477/29 12 54 scaracademy@oscare.be
Koen MAERTENS, directeur Oscare 0474/86 09 99 directie@oscare.be







Wordt fan op facebook
Oscare op youtube